Oferta zajęć dodatkowych Katecheza Rytmika Terapia logopedyczna Terapia pedagogiczna Terapia psychologiczna

Poprzez  możliwość  uczestnictwa w  zajęciach dodatkowych,  dzieci  rozwijają się harmonijnie i  wszechstronnie.

W naszym przedszkolu proponujemy dziecom zajęcia dodatkowe bezpłatne, tj.: katecheza, terapia logopedyczna, terapia pedagogiczna, zajęcia w basenie - nauka pływania.

Oprócz tego wszystkie dzieci uczestniczą w zajęciach przygotowujących do posługiwania się językiem obcym nowożytnym (język angielski), zajęciach rytmiki, zajęciach plastycznych, zabawach i eksperymentach z zakresu fizyki i przyrody, które włączone są w różne działania realizowane w ramach programu wychowania przedszkolnego.

• Przedszkole nr 5 w Tarnowskich Górach
    42-600 Tarnowskie Góry, ul. Leśna 6